PZOZ Gdynia
Portowy Zakład Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o.
ul. Chrzanowskiego 3/5
81-338 Gdynia
Centrala:

+48 58 620 60 71

Rejestracja ogólna:

+48 58 620 49 55

O przychodni

Portowy Zakład Opieki Zdrowotnej Spółka z o.o. jest firmą z długoletnią tradycją na rynku usług medycznych w dziedzinie medycyny pracy. Jako placówka przemysłowej służby zdrowia rozpoczął swą działalność od 1960 roku. Pod opieką profilaktyczną naszego zakładu znajduje się około 500 firm z branży portowej, budowlanej, transportowej, handlowej itp. Pod względem ilości zatrudnionych pracowników jest największym spośród wszystkich niepublicznych zakładów opieki zdrowotnej w Gdyni. Jest to spowodowane tym, że oprócz działalności w dziedzinie medycyny pracy, zakład posiada kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej, specjalistyki.

Portowy Zakład Opieki Zdrowotnej posiada Międzynarodowy Certyfikat jakości ISO 9001:2008, który jest symbolem wysokiej jakości usług medycznych.

Portowy Zakład Opieki Zdrowotnej zatrudnia wysoko wykwalifikowany personel medyczny. Wszyscy lekarze zatrudnieni w zakładzie posiadają specjalizację z medycyny pracy, a pielęgniarki ukończyły odpowiednie kursy z zakresu medycyny przemysłowej.

Zaplecze diagnostyczne w rozbudowanej formie pozwala w sposób szybki i profesjonalny wykonać na miejscu wszystkie niezbędne do celów profilaktycznych i leczniczych badania.

Budynek, w którym mieści się nasza przychodnia przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych: posiada podjazd i windę, a także obszerny, bezpłatny parking dla samochodów.

Przychodnia nie dysponuje terminalem płatniczym.

 

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych

Portowy KLAUZULA INF. DLA PACJENTA

 

Aktuaności

9 marca 2018

Możliwość wystawiania recept na leki stale przyjmowane bez wizyty u lekarza POZ

Przychodnia informuje, że istnieje możliwość wypisania recepty bez osobistej wizyty u lekarza POZ,  dla pacjentów chorujących przewlekle, na leki stale przyjmowane. W przypadku zmiany leczenia przez specjalistę lub zalecenia poszpitalne proszę zgłosić się osobiście lub dostarczyć pisemną informację przez upoważnione osoby. Odbiór recept za okazaniem dokumentu tożsamości osobiście lub przez osobę drugą z pisemnym upoważnieniem […]

30 października 2019

lekarz specjalista medycyny rodzinnej

Informujemy, że od dnia 14.10.2019 pracuje w naszej przychodni lekarz specjalista medycyny rodzinnej Joanna Konopko. Chętni pacjenci mogą składać deklaracje  do lek. Joanny Konopko w rejestracji naszej przychodni. Możliwość rejestracji na wybraną godzinę.

5 grudnia 2019

PRACA – lekarz medycyny pracy

Portowy Zakład Opieki Zdrowotnej Spółka z o.o. w Gdyni nawiąże współpracę z lekarzem medycyny pracy. Dni i godziny pracy do uzgodnienia. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt tel. 58 620 05 18 lub email: portowy.zoz@portowy.com.pl

MAPA